Buble & Denko...rozświetlacze, brazery i wiele innych

Hej kochani,
Przychodzę do Was z nowym postem odnośnie kosmetyków, które mi się totalnie nie sprawdziły oraz kosmetyków na wykończeniu, które były rewelacyjne , zrobię Wam takie małe zestawienie abyście mogli sobie porównać i podkreślam, że te kosmetyki nie sprawdziły się u mnie co nie oznacza że u kogoś innego też nie zdadzą egzaminu. 
Już prawie grudzień, święta, szał zakupowy i wiele innych.  Kulki rozświetlające

 Zacznijmy od rozświetlacza a właściwie kulek rozświetlających, które nie sprawdziły się u mnie niestety, były to moje pierwsze kulki ale nie zdały egzaminu. Lubię je nakładać dodatkowo na mój bazowy rozświetlacz wtedy jest okey ale sam nie nadaje się. Jest on niby na pozór dobry ale prawie go nie widać, a czasami nakłada się na kościach i są tylko takie duże brokatowe kulki...
Także mowie temu produktowi Nie


EYELINER

Kolejnym bublem jest eyeliner z Lovly w płynie,  dostałam go ale nie sprawdził się również. Pędzelek jest rozdwojony, sam płyn jest słaby bardzo, jedno pociągnięcie a nawet i nie i znowu trzeba nabrać produkt. Użyłam go ze dwa razy i trafił do szuflady.

Brązer

Trzecim produktem jest bronzer, który okazał się totalnym nie wypałem gdyż okazał się pomarańczowy i wygląda nie korzystnie na twarzy, co prawda ładnie się mieni i latem przy opaleniźnie na brązer wyjściowy jak go minimalnie nałożę wygląda fajnie ale jako samodzielny produkt nie jest odpowiedni do konturowania.
Pozatym jego kolejnym minusem jest to, że przy użyciu palcem tego produktu coś dziwnego się z nim dzieje i jego konsystencja się zmienia co możecie zauważyć w jakimś stopniu na 3 zdjęciu , że nie zachowuje się fajnie a tutaj tylko był on użyty do swatcha.  

 Płyn micelarny

Przed ostatnim produktem  jest płyn micelarny Bebeaty, który jest dobry ale do demakijażu również mi się nie sprawdził niestety.  Najlepszy rozświetlacz


Ostatnim już produktem nie jest bubel lecz denko rożświetlacza z paletki o której już wspominałam u siebie nie raz. Jest to piękny rożświetlacz, używałam go przez całe wakacje dopóki mi się nie skończył a ostatnio upuściłam paletkę do konturowania i reszta już mi się rozbiła ale serdecznie polecam zarówno rozświetlacz jak i bronzer, oba produkty są rewelacyjne.
Podlinkuje wam post z jej testem , polecam gorąco bo długo szukałam czegoś fajnego do konturowania a to naprawdę jest produkt warty uwagi.

Zapraszam również do testu moje nowego nabytku, rożswietlacza, który z polecenia również  świetnie mi się sprawdza .

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © 2014 Life is just one , Blogger