Przejdź do głównej zawartości

★ ☆Pracowity weekend ★ ☆ Vlogpost ★

Hej kochani
Dzisiaj przychodzę do was z update co się działo u mnie ciekawego w weekend, bo dawno nie bylo takiego normalnego postu z mojej codzienności.
Piątek był dniem ciężkim , pisałam 2 sprawdziany, ale jestem zadowolona powiem wam .
Po lekcjach pojechałam z koleżankami do galerii po prezenty mikołajowe , w końcu się zebrałyśmy .
Do domu wróciłam późno i nie robiłam w sumie nic ciekawego oprócz nadrabiania serialów.
W sobotę wybrałam się drugi raz do galerii tym razem po prezenty świąteczne dla rodziców i siostry.
Od rana zaczęłam pracowicie dzień, gdyż stwierdziłam ze zrobię porządek w moich wszelkich papierach i czas w  końcu tym się zająć.
Około 16 wybrałam się na zakupy , w sumie to szybko sie wyrobiłam bo zeszło mi tylko 2 godziny także ucieszyłam się tym faktem. Wróciłam do domu , prezenty oczywiście dobrze schowałam i zajęłam się lekcjami aby trochę nadgonić zaległości.
6 grudnia rodzice zrobili mi niespodziankę na mikołajki i umilili mi ten czas z ptasim mleczkiem w kształcie serduszek.
W niedziele w sumie nic nie robiłam hahah wieczorem wybrałam się ze znajomymi na łyżwy.
W domu byłam o 21 , wymarzłam się na przystanku za autobusem , nie polecam wieczornego powrotu do domu w niedziele.
Teraz trochę zdjęć ;


Popularne posty z tego bloga

Recenzja mineralnego podkładu Revers - Beauty & Care

Hej kochani

Witam was w nowym poście tym razem poście z recenzją podkładu mineralnego , który nie jest podkładem jakoś bardzo popularnym jednak okazał się miłym zaskoczeniem.
 Zacznijmy może najpierw skąd w ogóle  podkład mineralny i dlaczego akurat mineralny ?
Otóż stąd , że moja skóra wraz z nadejściem zimy i ochłodzenia robi się strasznie nie znośna i nie przyjmuje na twarz nic, nic nie wygląda na niej w tym okresie dobrze jeśli chodzi o podkłady.  Wiele podkładów przetestowałam , ale  którego bym nie nałożyła podkreślał on niestety  suchą skórę co nie wyglądało dobrze.
Wreszcie natknęłam się w sumie przez przypadek na podkład mineralny , który okazał się strzałem w dziesiątkę i świetnie mi się sprawdził . W międzyczasie testowałam również wiele olejków czy też kremów aby pomóc skórze w tym okresie z nawilżeniem by wyglądała jak należy .  W tygodniu  nie mam tego czasu wieczorem tak dużo aby zadbać tak jak należy swoją skórę  i poświecić czas na pielęgnacje, gdyż do pozna nauka ,lekcje …

Recenzja filmu The Choice ...Każdy wybór to decyzja...

Hej kochani,


Przychodzę do Was z małą recenzją , swoją opinią na temat filmu , który całkiem nie dawno wyszedł, ale zanim o tym to trochę wam opowiem co u mnie się dzieje. Wróciłam z 3 dniowego wyjazdu ze szkoły , niby integracja ale wiecie jak to jest już w 2 klasie liceum..ale lepsze to niż siedzenie w szkole, mała odmiana zawsze dobra. Taki wyjazd zawsze się przyda , zmiana otoczenia, przebywanie z innymi ludźmi zawsze coś innego. Postanowiłam na tym wyjeździe odpocząć choć trochę , było to dosyć trudne bo mieliśmy zaplanowany tam czas godzina po godzinie , co prawda trochę wolnego było jednak mogło być więcej ale ogólnie było okey.Powiem Wam że wróciłam w środę wieczorem , w czwartek sobie razem z moim chłopakiem odpuściliśmy szkołę bo na piątek było tyle nauki i lekcji że byśmy wieczorem tego nie ogarnęli. W czwartek było tak masakrycznie , nie mogłam się w ogóle ogarnać , znowu wrócić do rutyny i trybu który już sobie w miare wyrobiłam i z powrotem się wbić to jednak trochę wy…

★ Grudniowe Inspiracje ★

Hej kochani,

Dziś trochę wprowadzimy się w ten nastrój świąteczny jeszcze bardziej , święta coraz bliżej a trochę  inspiracje idealnie się do tego nada.

Zapraszam 

Zapraszam również na pozostałe wpisy świąteczne, które podlinkuje Wam tutaj

Cięzki ydzień i już Last Christmas ?!
Świąteczna playlista