Przejdź do głównej zawartości

★ ☆Babski wieczór , piątek & sobota ★ ☆ Vlogpost ★ ☆


Hej kochani

Dziś mam dla was kolejny post a w sumie mały update z moich ostatnich dni czyli z piątku i soboty.
W Piątek swój dzień zazwyczaj zaczynam od godziny 7 , do szkoły mam na trochę później więc troszkę mogę sobie pospać i , zjeść śniadanie przed wyjściem.
Do szkoły pojechałam około 8, na 8.55 miałam pierwsze zajęcia.
W szkole nic ciekawego się w sumie nie działo , miałam tylko 5 lekcji więc fajnie bo szybko skończyłam. Po szkole z koleżanką pojechałam do galerii a potem jeszcze do m1 zajechałyśmy, wszystko załatwiłyśmy , dużo się nachodziłyśmy , nogi nas bolały no ale cóż czego się nie robi dla zakupów .
Następnie na szybko wróciłam do domu , zjadłam , musiałam znowu wyjść do sklepu i po drodze zajść do biblioteki. Czas mi upłynął błyskawicznie , wróciłam do domu , spakowałam się i znowu wyszłam tym razem jechałam do koleżanki na nocowanie.
Urządziłyśmy sobie z dziewczynami damski wieczór , dobre jedzenie filmy , muzyka plotki ! hehe
Wieczór zleciał nam szybko.
Wiec piątek był dniem intensywnym.
Sobotni poranek był już spokojniejszy , wstałyśmy , zjadłyśmy śniadanie , rodzice mnie odebrali i wróciłam do domu bez większych problemów.
A teraz czekają mnie lekcje ...Popularne posty z tego bloga

Recenzja mineralnego podkładu Revers - Beauty & Care

Hej kochani

Witam was w nowym poście tym razem poście z recenzją podkładu mineralnego , który nie jest podkładem jakoś bardzo popularnym jednak okazał się miłym zaskoczeniem.
 Zacznijmy może najpierw skąd w ogóle  podkład mineralny i dlaczego akurat mineralny ?
Otóż stąd , że moja skóra wraz z nadejściem zimy i ochłodzenia robi się strasznie nie znośna i nie przyjmuje na twarz nic, nic nie wygląda na niej w tym okresie dobrze jeśli chodzi o podkłady.  Wiele podkładów przetestowałam , ale  którego bym nie nałożyła podkreślał on niestety  suchą skórę co nie wyglądało dobrze.
Wreszcie natknęłam się w sumie przez przypadek na podkład mineralny , który okazał się strzałem w dziesiątkę i świetnie mi się sprawdził . W międzyczasie testowałam również wiele olejków czy też kremów aby pomóc skórze w tym okresie z nawilżeniem by wyglądała jak należy .  W tygodniu  nie mam tego czasu wieczorem tak dużo aby zadbać tak jak należy swoją skórę  i poświecić czas na pielęgnacje, gdyż do pozna nauka ,lekcje …

Recenzja filmu The Choice ...Każdy wybór to decyzja...

Hej kochani,


Przychodzę do Was z małą recenzją , swoją opinią na temat filmu , który całkiem nie dawno wyszedł, ale zanim o tym to trochę wam opowiem co u mnie się dzieje. Wróciłam z 3 dniowego wyjazdu ze szkoły , niby integracja ale wiecie jak to jest już w 2 klasie liceum..ale lepsze to niż siedzenie w szkole, mała odmiana zawsze dobra. Taki wyjazd zawsze się przyda , zmiana otoczenia, przebywanie z innymi ludźmi zawsze coś innego. Postanowiłam na tym wyjeździe odpocząć choć trochę , było to dosyć trudne bo mieliśmy zaplanowany tam czas godzina po godzinie , co prawda trochę wolnego było jednak mogło być więcej ale ogólnie było okey.Powiem Wam że wróciłam w środę wieczorem , w czwartek sobie razem z moim chłopakiem odpuściliśmy szkołę bo na piątek było tyle nauki i lekcji że byśmy wieczorem tego nie ogarnęli. W czwartek było tak masakrycznie , nie mogłam się w ogóle ogarnać , znowu wrócić do rutyny i trybu który już sobie w miare wyrobiłam i z powrotem się wbić to jednak trochę wy…

★ Grudniowe Inspiracje ★

Hej kochani,

Dziś trochę wprowadzimy się w ten nastrój świąteczny jeszcze bardziej , święta coraz bliżej a trochę  inspiracje idealnie się do tego nada.

Zapraszam 

Zapraszam również na pozostałe wpisy świąteczne, które podlinkuje Wam tutaj

Cięzki ydzień i już Last Christmas ?!
Świąteczna playlista