5 Things to watch on netflix this summer

Hej kochani,
Wakacje biegną ku końcowi i przychodzi czas na podsumowanie w moim wypadku będzie to podsumowanie seriali obejrzanych przez ostatni czas. 
Serdecznie Was zapraszam 13 Reasons Why


Serial ten powstał na podstawie książki, wykonawczynią jest Selena Gomez, która początkowo miała wcielić się w główna aktorkę jednak zajęła się stworzeniem autentycznej ekranizacji, która miała pokazać i uświadomić ludzi w czym tkwi problem.
Jak na razie ukazał się pierwszy sezon jednak już trwają prace nad kolejnym .
Niektórzy pisząże nie jest on dla wszystkich, trzeba mieć mocne nerwy i stabilne emocje aby nie zagłębiać się zbytnio w ten serial. 
Główna bohaterka przechodzi przez ciężki okres w swoim życiu, boryka się z licznymi problemami aby na koniec uświadomić nam że ludzie , którzy ją otaczali byli licznymi powodami do podjęcia tej trudnej decyzji, to oni się do tego przyczynili. 
Możemy zauważyć ile znosi Hannah aby wszystkie te działania zmusiły ją do odebrania sobie życia… Każdy odcinek a właściwie taśma jest o kimś innym, opowiada różne historie, serial zawiera drastyczne sceny, które zostały przedstawione w bardzo realistyczny sposób. 

W pewnym momencie w sieci zahuczało aby od tej produkcji trzymały się z dala osoby, które miewają myśli samobójcze lub same zmagają się z problemami, aby w żadnym wypadku nie wzorowali się na tej ekranizacji.
Strange Things 


Ta pozycja mnie zaskoczyła, nie oczekiwałam niczego spektakularnego, serial z jakąś ‘creepy’ fabułą, jakimiś dzieciakami i potworami sami widzicie nic szczególnego.

Jednak okazało się inaczej… już od pierwszego odcinka pochłonął mnie bez reszty, wczułam się w losy bohaterów do tego stopnia że serial pochłonęłam w przeciągu nocy. Został on utrzymany w fantastycznym a za razem tajemniczym klimacie. Jednak nie musimy się obawiać o zbytnio wybujałą wyobraźnie reżysera bo wszystko zostało pokazane w ‘przyziemski’ sposób nie odbiegający zbytnio od rzeczywistości, jednak nie przeczę że wszystko jest owiane nieodgadnioną aura.

Gossip Girl 
 

Serial, który na początku wciąga jednak potem to jest jedno wielkie koło kto się w kim zakocha i kto jest czyim bratem ewentualnie kto kogo z kim zdradził, jest kilka wątków pobocznych jednak nic więcej tutaj nie znajdziecie, dobry serial jak to ja mówię na 'odmóżdżenie się'.
Nastolatki z Nowego Jorku oraz ich dylematy w codziennym życiu.
 Fajny serial do włączenia w wolnej chwili kiedy nie ma co oglądać jednak tutaj się nie wzbijecie na wyżyny myślenia nad dylematami bohaterów.
Pretty Little Liars 
Zostałam wciągnięta przez tą produkcje, sporo sezonów, wątków i niewiadomych. Sami zaczynacie się zastanawiać i obstawiać kim jest "A" ... W pewnych momencie trochę mi się dłużył i nudził kiedy akcja była osadzona w jednym wątku jednak przez większość serialu coś nowego się dzieje, pojawiają się nowe postacie i nieoczekiwane zwroty akcji. Bardzo fajny i przyjemny do obejrzenia serial młodzieżowy.
Możemy obserwować dorastanie dziewczyn z Gossip Girl od nastolatek do młodych  kobiet zmagających się ze swoim prześladowcą i wrogami, którzy podchodzą coraz bliżej i kryją się za osobami, które nie są w kręgu podejrzanych.Riverdale
Na ten serial natknęłam się przypadkiem, szukając czegoś nowego. 
Składa się on z dwóch sezonów, jednak bardzo klimatycznych, które wciągną Was od pierwszego odcinka.
Mroczna i tajemnicza aura, która się tworzy wokół głównych nieco odmiennych bohaterów jest fantastyczna, sami bohaterowie zostali stworzeni tak aby wpasować się w nastrój miasteczka.
Sami się przekonajcie i zajrzyjcie do Riverdale, spokojnego miasteczka w którym dzieje się tragedia zmieniająca życie mieszkańców.

poprzednie wpisy: 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © 2014 Life is just one , Blogger