Przejdź do głównej zawartości

Muzyczny przegląd tygodnia



Hej kochani
Dzisiaj przychodzę do was z małym updatem co sie  u mnie dzieje , taki post na luzie.
Po przerwie świątecznej ciężko było się zebrać ale pewnie sami po sobie to wiecie , a teraz tylko odliczanie do ferii pozostało.
A teraz przejdźmy do przeglądu , zauważyłam ze lubicie tę serie na moim blogu a ja ją robię z przyjemnością. Sama bardzo lubię przeglądać playlisty i słuchać nowych piosenek.
Zaczynajmy !

1.The Cranberries - Zombie
2.Dobra stara Avril - Girlfriend
3.Selena Gomez - Same old love
4. B.R.O - Game over
5.Justin Bieber Love Yourself  - wykonanie na koncercie Jingle Bell Ball 2015 , jes to coś pieknego widizmy tutaj wielką wież miedzy fanami Justina a wokalistą .
6.Sulin - między mną a tobą
7. Hands To Myself/Me & My Girls - Medley (Live from the Victoria’s Secret 2015 Fashion Show) 
 Jest to wspaniały pokaz z równie wspaniała piosenkarką - Seleną , warty obejrzenia i to nie raz ! 
 8.Ellie Goulding - Army 

Mam nadzieje że was zainspiruje oraz jeśli nie widzieliście poprzedniego przeglądu link bd niżej. 
Poprzedni przegląd miał 352 wyświetlenia więć dla mnie było to dużym zaskoczeniem ale również dużym zadowoleniem :) 
 Muzyczny przegląd z Grudnia :)


Love,Natka



Popularne posty z tego bloga

Recenzja mineralnego podkładu Revers - Beauty & Care

Hej kochani

Witam was w nowym poście tym razem poście z recenzją podkładu mineralnego , który nie jest podkładem jakoś bardzo popularnym jednak okazał się miłym zaskoczeniem.
 Zacznijmy może najpierw skąd w ogóle  podkład mineralny i dlaczego akurat mineralny ?
Otóż stąd , że moja skóra wraz z nadejściem zimy i ochłodzenia robi się strasznie nie znośna i nie przyjmuje na twarz nic, nic nie wygląda na niej w tym okresie dobrze jeśli chodzi o podkłady.  Wiele podkładów przetestowałam , ale  którego bym nie nałożyła podkreślał on niestety  suchą skórę co nie wyglądało dobrze.
Wreszcie natknęłam się w sumie przez przypadek na podkład mineralny , który okazał się strzałem w dziesiątkę i świetnie mi się sprawdził . W międzyczasie testowałam również wiele olejków czy też kremów aby pomóc skórze w tym okresie z nawilżeniem by wyglądała jak należy .  W tygodniu  nie mam tego czasu wieczorem tak dużo aby zadbać tak jak należy swoją skórę  i poświecić czas na pielęgnacje, gdyż do pozna nauka ,lekcje …

Recenzja filmu The Choice ...Każdy wybór to decyzja...

Hej kochani,


Przychodzę do Was z małą recenzją , swoją opinią na temat filmu , który całkiem nie dawno wyszedł, ale zanim o tym to trochę wam opowiem co u mnie się dzieje. Wróciłam z 3 dniowego wyjazdu ze szkoły , niby integracja ale wiecie jak to jest już w 2 klasie liceum..ale lepsze to niż siedzenie w szkole, mała odmiana zawsze dobra. Taki wyjazd zawsze się przyda , zmiana otoczenia, przebywanie z innymi ludźmi zawsze coś innego. Postanowiłam na tym wyjeździe odpocząć choć trochę , było to dosyć trudne bo mieliśmy zaplanowany tam czas godzina po godzinie , co prawda trochę wolnego było jednak mogło być więcej ale ogólnie było okey.



Powiem Wam że wróciłam w środę wieczorem , w czwartek sobie razem z moim chłopakiem odpuściliśmy szkołę bo na piątek było tyle nauki i lekcji że byśmy wieczorem tego nie ogarnęli. W czwartek było tak masakrycznie , nie mogłam się w ogóle ogarnać , znowu wrócić do rutyny i trybu który już sobie w miare wyrobiłam i z powrotem się wbić to jednak trochę wy…

★ Grudniowe Inspiracje ★

Hej kochani,

Dziś trochę wprowadzimy się w ten nastrój świąteczny jeszcze bardziej , święta coraz bliżej a trochę  inspiracje idealnie się do tego nada.

Zapraszam 





















Zapraszam również na pozostałe wpisy świąteczne, które podlinkuje Wam tutaj

Cięzki ydzień i już Last Christmas ?!
Świąteczna playlista