Przejdź do głównej zawartości

Motywacja na Nowy Rok !Hej kochani,

Nowy rok już się zaczął jak to dla Was pisze jest niedziela dokładnie 8 stycznia.
Wiem wiem... trochę mnie nie było trochę dłużej ale nie będę się zagłębiać w szczegóły bo nie jest to potrzebne po prostu złożyło się kilka różnych czynników więc nie mogłam dla Was regularnie wstawiać postów. Potrzebowałam zwolnić troszkę odpocząć zająć się sobą i  i tym co jest dla mnie ważne, przemyśleć kilka rzeczy.

Jednak już wróciłam, w nowym roku z dużą dawka motywacji i nowych pomysłów.
Tak jak to zawsze bywa w styczniu mamy dużo energii i motywacji jednak nie na długo bo przychodzi moment kiedy już nam wszystko mija i najnormalniej  w świecie nam się odechciewa i wszystkie zmiany i postanowienia, które sobie postawiliśmy zaczynają  sprawiać nam  większe wyzwanie i coraz trudniej nam sprostać swoim własny oczekiwaniom.

Jak wiemy nasz zapał potrafi szybko ulecieć i nim się obejrzymy zapominamy o tym żeby ćwiczyć, jeść regularnie, porzucić naszego Big Mac'a na rzecz sałatki czy wieczorem poświecić godzinę na chwile dla siebie po ciężkim dniu.
Myślę, że każdy z nas ma ten sam problem czyli krótkotrwała motywacja, która w pewnym momencie ulatuje i nasz zapał odchodzi w zapomnienie. Postaram się Wam  a również sobie przy okazji  pomóc i co dwa miesiące będę wstawiać motywującego posta zachęcającego do pracy i dalszego aktywnego działania. 
A teraz po pogadance przejdźmy do tej przyjemniejszej części postu czyli zdjęć
Zapraszam !"Wygrywa ten kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie aby go osiągnąć"  Napoleon Hill

"Pesymista szuka przeciwności w każdej okazji. Optymista widzi okazję każdej przeciwności" Winston Churchill

Popularne posty z tego bloga

Recenzja mineralnego podkładu Revers - Beauty & Care

Hej kochani

Witam was w nowym poście tym razem poście z recenzją podkładu mineralnego , który nie jest podkładem jakoś bardzo popularnym jednak okazał się miłym zaskoczeniem.
 Zacznijmy może najpierw skąd w ogóle  podkład mineralny i dlaczego akurat mineralny ?
Otóż stąd , że moja skóra wraz z nadejściem zimy i ochłodzenia robi się strasznie nie znośna i nie przyjmuje na twarz nic, nic nie wygląda na niej w tym okresie dobrze jeśli chodzi o podkłady.  Wiele podkładów przetestowałam , ale  którego bym nie nałożyła podkreślał on niestety  suchą skórę co nie wyglądało dobrze.
Wreszcie natknęłam się w sumie przez przypadek na podkład mineralny , który okazał się strzałem w dziesiątkę i świetnie mi się sprawdził . W międzyczasie testowałam również wiele olejków czy też kremów aby pomóc skórze w tym okresie z nawilżeniem by wyglądała jak należy .  W tygodniu  nie mam tego czasu wieczorem tak dużo aby zadbać tak jak należy swoją skórę  i poświecić czas na pielęgnacje, gdyż do pozna nauka ,lekcje …

Recenzja filmu The Choice ...Każdy wybór to decyzja...

Hej kochani,


Przychodzę do Was z małą recenzją , swoją opinią na temat filmu , który całkiem nie dawno wyszedł, ale zanim o tym to trochę wam opowiem co u mnie się dzieje. Wróciłam z 3 dniowego wyjazdu ze szkoły , niby integracja ale wiecie jak to jest już w 2 klasie liceum..ale lepsze to niż siedzenie w szkole, mała odmiana zawsze dobra. Taki wyjazd zawsze się przyda , zmiana otoczenia, przebywanie z innymi ludźmi zawsze coś innego. Postanowiłam na tym wyjeździe odpocząć choć trochę , było to dosyć trudne bo mieliśmy zaplanowany tam czas godzina po godzinie , co prawda trochę wolnego było jednak mogło być więcej ale ogólnie było okey.Powiem Wam że wróciłam w środę wieczorem , w czwartek sobie razem z moim chłopakiem odpuściliśmy szkołę bo na piątek było tyle nauki i lekcji że byśmy wieczorem tego nie ogarnęli. W czwartek było tak masakrycznie , nie mogłam się w ogóle ogarnać , znowu wrócić do rutyny i trybu który już sobie w miare wyrobiłam i z powrotem się wbić to jednak trochę wy…

★ Grudniowe Inspiracje ★

Hej kochani,

Dziś trochę wprowadzimy się w ten nastrój świąteczny jeszcze bardziej , święta coraz bliżej a trochę  inspiracje idealnie się do tego nada.

Zapraszam 

Zapraszam również na pozostałe wpisy świąteczne, które podlinkuje Wam tutaj

Cięzki ydzień i już Last Christmas ?!
Świąteczna playlista