Motywacja na Nowy Rok !Hej kochani,

Nowy rok już się zaczął jak to dla Was pisze jest niedziela dokładnie 8 stycznia.
Wiem wiem... trochę mnie nie było trochę dłużej ale nie będę się zagłębiać w szczegóły bo nie jest to potrzebne po prostu złożyło się kilka różnych czynników więc nie mogłam dla Was regularnie wstawiać postów. Potrzebowałam zwolnić troszkę odpocząć zająć się sobą i  i tym co jest dla mnie ważne, przemyśleć kilka rzeczy.

Jednak już wróciłam, w nowym roku z dużą dawka motywacji i nowych pomysłów.
Tak jak to zawsze bywa w styczniu mamy dużo energii i motywacji jednak nie na długo bo przychodzi moment kiedy już nam wszystko mija i najnormalniej  w świecie nam się odechciewa i wszystkie zmiany i postanowienia, które sobie postawiliśmy zaczynają  sprawiać nam  większe wyzwanie i coraz trudniej nam sprostać swoim własny oczekiwaniom.

Jak wiemy nasz zapał potrafi szybko ulecieć i nim się obejrzymy zapominamy o tym żeby ćwiczyć, jeść regularnie, porzucić naszego Big Mac'a na rzecz sałatki czy wieczorem poświecić godzinę na chwile dla siebie po ciężkim dniu.
Myślę, że każdy z nas ma ten sam problem czyli krótkotrwała motywacja, która w pewnym momencie ulatuje i nasz zapał odchodzi w zapomnienie. Postaram się Wam  a również sobie przy okazji  pomóc i co dwa miesiące będę wstawiać motywującego posta zachęcającego do pracy i dalszego aktywnego działania. 
A teraz po pogadance przejdźmy do tej przyjemniejszej części postu czyli zdjęć
Zapraszam !"Wygrywa ten kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie aby go osiągnąć"  Napoleon Hill

"Pesymista szuka przeciwności w każdej okazji. Optymista widzi okazję każdej przeciwności" Winston Churchill

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © 2014 Life is just one , Blogger