Przejdź do głównej zawartości

Motywacja na Nowy Rok !Hej kochani,

Nowy rok już się zaczął jak to dla Was pisze jest niedziela dokładnie 8 stycznia.
Wiem wiem... trochę mnie nie było trochę dłużej ale nie będę się zagłębiać w szczegóły bo nie jest to potrzebne po prostu złożyło się kilka różnych czynników więc nie mogłam dla Was regularnie wstawiać postów. Potrzebowałam zwolnić troszkę odpocząć zająć się sobą i  i tym co jest dla mnie ważne, przemyśleć kilka rzeczy.

Jednak już wróciłam, w nowym roku z dużą dawka motywacji i nowych pomysłów.
Tak jak to zawsze bywa w styczniu mamy dużo energii i motywacji jednak nie na długo bo przychodzi moment kiedy już nam wszystko mija i najnormalniej  w świecie nam się odechciewa i wszystkie zmiany i postanowienia, które sobie postawiliśmy zaczynają  sprawiać nam  większe wyzwanie i coraz trudniej nam sprostać swoim własny oczekiwaniom.

Jak wiemy nasz zapał potrafi szybko ulecieć i nim się obejrzymy zapominamy o tym żeby ćwiczyć, jeść regularnie, porzucić naszego Big Mac'a na rzecz sałatki czy wieczorem poświecić godzinę na chwile dla siebie po ciężkim dniu.
Myślę, że każdy z nas ma ten sam problem czyli krótkotrwała motywacja, która w pewnym momencie ulatuje i nasz zapał odchodzi w zapomnienie. Postaram się Wam  a również sobie przy okazji  pomóc i co dwa miesiące będę wstawiać motywującego posta zachęcającego do pracy i dalszego aktywnego działania. 
A teraz po pogadance przejdźmy do tej przyjemniejszej części postu czyli zdjęć
Zapraszam !"Wygrywa ten kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie aby go osiągnąć"  Napoleon Hill

"Pesymista szuka przeciwności w każdej okazji. Optymista widzi okazję każdej przeciwności" Winston Churchill

Popularne posty z tego bloga

Recenzja mineralnego podkładu Revers - Beauty & Care

Hej kochani

Witam was w nowym poście tym razem poście z recenzją podkładu mineralnego , który nie jest podkładem jakoś bardzo popularnym jednak okazał się miłym zaskoczeniem.
 Zacznijmy może najpierw skąd w ogóle  podkład mineralny i dlaczego akurat mineralny ?
Otóż stąd , że moja skóra wraz z nadejściem zimy i ochłodzenia robi się strasznie nie znośna i nie przyjmuje na twarz nic, nic nie wygląda na niej w tym okresie dobrze jeśli chodzi o podkłady.  Wiele podkładów przetestowałam , ale  którego bym nie nałożyła podkreślał on niestety  suchą skórę co nie wyglądało dobrze.
Wreszcie natknęłam się w sumie przez przypadek na podkład mineralny , który okazał się strzałem w dziesiątkę i świetnie mi się sprawdził . W międzyczasie testowałam również wiele olejków czy też kremów aby pomóc skórze w tym okresie z nawilżeniem by wyglądała jak należy .  W tygodniu  nie mam tego czasu wieczorem tak dużo aby zadbać tak jak należy swoją skórę  i poświecić czas na pielęgnacje, gdyż do pozna nauka ,lekcje …

Recenzja filmu The Choice ...Każdy wybór to decyzja...

Hej kochani,


Przychodzę do Was z małą recenzją , swoją opinią na temat filmu , który całkiem nie dawno wyszedł, ale zanim o tym to trochę wam opowiem co u mnie się dzieje. Wróciłam z 3 dniowego wyjazdu ze szkoły , niby integracja ale wiecie jak to jest już w 2 klasie liceum..ale lepsze to niż siedzenie w szkole, mała odmiana zawsze dobra. Taki wyjazd zawsze się przyda , zmiana otoczenia, przebywanie z innymi ludźmi zawsze coś innego. Postanowiłam na tym wyjeździe odpocząć choć trochę , było to dosyć trudne bo mieliśmy zaplanowany tam czas godzina po godzinie , co prawda trochę wolnego było jednak mogło być więcej ale ogólnie było okey.Powiem Wam że wróciłam w środę wieczorem , w czwartek sobie razem z moim chłopakiem odpuściliśmy szkołę bo na piątek było tyle nauki i lekcji że byśmy wieczorem tego nie ogarnęli. W czwartek było tak masakrycznie , nie mogłam się w ogóle ogarnać , znowu wrócić do rutyny i trybu który już sobie w miare wyrobiłam i z powrotem się wbić to jednak trochę wy…

Kevin sam w domu +18?!NIE oglądaj tego.

NA EKRANIE – NOWA SERIA

Hej kochani, przygotowałam dla was cos nowego a mianowicie serie w, której chce się z Wami dzielić (postaram robić się to w miarę regularnie) tym co aktualnie oglądam, będę podsyłać coś ciekawego i przyjemnego na wolny wieczór do obejrzenia -  serial albo film, zależy co aktualnie będę  dla was miała.
Każdy w piątkowy wieczór przeszukuje internet aby znaleźć coś  do obejrzenia, tu będziecie mieli gotowe listy.
Zatem po krótkim wstepie przejdżmy może juz do konkretów czyli pierwszej pozycji na naszej liscie.1. Babysitter(2017)

Zaczniemy wyjątkowo od pozycji, której NIE polecam oglądać i marnować swojego jakże cennego czasu na tak bezpłciowy film jakim jest Babysitter(2017).
O matko jaki to dramat! Może nie gorszy niż niektóre polskie produkcje filmowe (np.Botoks, no tutaj nie nie nie zdecydowanie nie) ale  równie niskich lotów.
Jak tak myślę to...nie wiem czemu dobrnęłam do końca, chyba z każdą minutą miałam nadzieje że się rozkręci i zostanę mile zaskoczona - mó…