Przejdź do głównej zawartości

Kradziez ?! Ciężki tydzień...

Hej kochani   ♥

Witam was serdecznie w dzisiejszym poście od dosyć dawna bo będzie to jakoś ponad tydzień jak nic nie dodawałam .

Wiem wiem … przepraszam was bardzo ale w ostatnim czasie miałam sporo rzeczy na  głowie.
W szkole cały czas testy , kartkówki , wracam późno do domu chwile odpoczywam i wieczory upływają na nauce na następny dzień.
Dlatego miedzy innymi nie pojawiło się ostatnio nic nowego , ale nie martwcie się już do was wracam z nowym zapałem i mnóstwem pomysłów dla was.
Na blogu nie długo  ukaże się nowa seria nad, którą aktualnie pracuje ale nie zdradzam wam więcej , na Fb będą się pojawiały informacje o nowych postach :)

Tak jak wam wspominałam trochę się u mnie działo , dużo nauki , mało czasu , dni coraz krótsze i chłodniejsze.

Swój tydzień zaczęłam bardzo nie przyjemnie, ponieważ zostałam okradziona gdy wracałam ze szkoły do domu . Z torebki znikał mi portfel z pieniędzmi oraz wszystkimi dokumentami.
Teraz już jest dobrze wszystko zostało zablokowane i dokumenty musiałam wyrobi nowe no ale cóż siła wyższa... 
Na policji również złożyłam zeznanie i spędziłam tam  sporo swojego czasu.

Już nie długo nowy post a teraz zapraszam was na foto relacje z tygodnia :)
Piszcie co tam się u was dzieje i jak wam mija tydzień ;) 


Love, Natka 
 

Popularne posty z tego bloga

Recenzja mineralnego podkładu Revers - Beauty & Care

Hej kochani

Witam was w nowym poście tym razem poście z recenzją podkładu mineralnego , który nie jest podkładem jakoś bardzo popularnym jednak okazał się miłym zaskoczeniem.
 Zacznijmy może najpierw skąd w ogóle  podkład mineralny i dlaczego akurat mineralny ?
Otóż stąd , że moja skóra wraz z nadejściem zimy i ochłodzenia robi się strasznie nie znośna i nie przyjmuje na twarz nic, nic nie wygląda na niej w tym okresie dobrze jeśli chodzi o podkłady.  Wiele podkładów przetestowałam , ale  którego bym nie nałożyła podkreślał on niestety  suchą skórę co nie wyglądało dobrze.
Wreszcie natknęłam się w sumie przez przypadek na podkład mineralny , który okazał się strzałem w dziesiątkę i świetnie mi się sprawdził . W międzyczasie testowałam również wiele olejków czy też kremów aby pomóc skórze w tym okresie z nawilżeniem by wyglądała jak należy .  W tygodniu  nie mam tego czasu wieczorem tak dużo aby zadbać tak jak należy swoją skórę  i poświecić czas na pielęgnacje, gdyż do pozna nauka ,lekcje …

Recenzja filmu The Choice ...Każdy wybór to decyzja...

Hej kochani,


Przychodzę do Was z małą recenzją , swoją opinią na temat filmu , który całkiem nie dawno wyszedł, ale zanim o tym to trochę wam opowiem co u mnie się dzieje. Wróciłam z 3 dniowego wyjazdu ze szkoły , niby integracja ale wiecie jak to jest już w 2 klasie liceum..ale lepsze to niż siedzenie w szkole, mała odmiana zawsze dobra. Taki wyjazd zawsze się przyda , zmiana otoczenia, przebywanie z innymi ludźmi zawsze coś innego. Postanowiłam na tym wyjeździe odpocząć choć trochę , było to dosyć trudne bo mieliśmy zaplanowany tam czas godzina po godzinie , co prawda trochę wolnego było jednak mogło być więcej ale ogólnie było okey.Powiem Wam że wróciłam w środę wieczorem , w czwartek sobie razem z moim chłopakiem odpuściliśmy szkołę bo na piątek było tyle nauki i lekcji że byśmy wieczorem tego nie ogarnęli. W czwartek było tak masakrycznie , nie mogłam się w ogóle ogarnać , znowu wrócić do rutyny i trybu który już sobie w miare wyrobiłam i z powrotem się wbić to jednak trochę wy…

★ Grudniowe Inspiracje ★

Hej kochani,

Dziś trochę wprowadzimy się w ten nastrój świąteczny jeszcze bardziej , święta coraz bliżej a trochę  inspiracje idealnie się do tego nada.

Zapraszam 

Zapraszam również na pozostałe wpisy świąteczne, które podlinkuje Wam tutaj

Cięzki ydzień i już Last Christmas ?!
Świąteczna playlista