Przejdź do głównej zawartości

Filmy na wolny wieczór


Dlaczego On?
Komedia z nutką czarnego humoru z pewnością dla osób starszych, które zrozumieją pewne kwestie. Jest to film opowiadający jednocześnie o miłości córki do ojca jak i dorastaniu małej córeczki tatusia, która przedstawia swojego chłopaka. Jak możemy zauważyć później nie jest to dla niego łatwe zadanie, zaakceptować nowego mężczyznę w życiu swojej ukochanej, jedynej córeczki ale już czas aby się usamodzielniła i zaczęła własne życie według własnych zasad a nie spełnianiu oczekiwań rodziców. Dochodzi do zapoznania rodziny z nietypowym i dość specyficznym wybrankiem, który nie przypadł do gustu rodzicom. Jednak wizyta uczy ojca wielu rzeczy i dzięki niej zachodzi w nim zmiana.
 Zaczyna rozumieć, że nie jest ważne czy ten mężczyzna mu się podoba, czy jest przystojny, wykształcony jakie skończył szkoły czy czym się zajmuje( bo twórca gier to nie jest poważne zajęcie według niego ) tylko to aby ona była szczęśliwa.

Prześmiewcza komedia pokazująca długa drogę zaakceptowania nowego mężczyzny w życiu córki przez jej ojca.


Slumdog


Film opowiadający drogę młodego chłopaka, który robi wszystko aby odzyskać swoją miłość i uchronić ją od niebezpieczeństwa które na nią czeka. Postanawia wziąć udział w hinduskich milionerach i na swoje szczęście dzięki temu przez co przeszedł udaje mu się zajść wysoko i osiągnąć postawiony sobie cel.Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie
2 nagrody i 7 nominacji w Polsce premierę miała szóstego stycznia tego roku. W jeden wieczór spotyka się grupa znajomych znających się od wielu lat i przy wspólnej kolacji postanawiają zagrać w grę. Lecz takiego  obrotu sytuacji nikt się nie spodziewał i w jeden wieczór przez jedną grę wyszły na jaw rzeczy, które były ukrywane przez wiele miesięcy a nawet lat. Dzięki tej kolacji na pozór tak dobrze znający się ludzie przekonali się jak bardzo są sobie obcy i jak wiele rzeczy o sobie nie wiedzą.
 Film wart uwagi, z morałem i do przemyślenia... czy ludzie, których mamy za przyjaciół rzeczywiście nimi są ?
 Czy wiemy o nich tyle ile powinniśmy czy tyle na ile oni sami nam pozwalają...?Poprzedni post :


Popularne posty z tego bloga

Recenzja mineralnego podkładu Revers - Beauty & Care

Hej kochani

Witam was w nowym poście tym razem poście z recenzją podkładu mineralnego , który nie jest podkładem jakoś bardzo popularnym jednak okazał się miłym zaskoczeniem.
 Zacznijmy może najpierw skąd w ogóle  podkład mineralny i dlaczego akurat mineralny ?
Otóż stąd , że moja skóra wraz z nadejściem zimy i ochłodzenia robi się strasznie nie znośna i nie przyjmuje na twarz nic, nic nie wygląda na niej w tym okresie dobrze jeśli chodzi o podkłady.  Wiele podkładów przetestowałam , ale  którego bym nie nałożyła podkreślał on niestety  suchą skórę co nie wyglądało dobrze.
Wreszcie natknęłam się w sumie przez przypadek na podkład mineralny , który okazał się strzałem w dziesiątkę i świetnie mi się sprawdził . W międzyczasie testowałam również wiele olejków czy też kremów aby pomóc skórze w tym okresie z nawilżeniem by wyglądała jak należy .  W tygodniu  nie mam tego czasu wieczorem tak dużo aby zadbać tak jak należy swoją skórę  i poświecić czas na pielęgnacje, gdyż do pozna nauka ,lekcje …

Recenzja filmu The Choice ...Każdy wybór to decyzja...

Hej kochani,


Przychodzę do Was z małą recenzją , swoją opinią na temat filmu , który całkiem nie dawno wyszedł, ale zanim o tym to trochę wam opowiem co u mnie się dzieje. Wróciłam z 3 dniowego wyjazdu ze szkoły , niby integracja ale wiecie jak to jest już w 2 klasie liceum..ale lepsze to niż siedzenie w szkole, mała odmiana zawsze dobra. Taki wyjazd zawsze się przyda , zmiana otoczenia, przebywanie z innymi ludźmi zawsze coś innego. Postanowiłam na tym wyjeździe odpocząć choć trochę , było to dosyć trudne bo mieliśmy zaplanowany tam czas godzina po godzinie , co prawda trochę wolnego było jednak mogło być więcej ale ogólnie było okey.Powiem Wam że wróciłam w środę wieczorem , w czwartek sobie razem z moim chłopakiem odpuściliśmy szkołę bo na piątek było tyle nauki i lekcji że byśmy wieczorem tego nie ogarnęli. W czwartek było tak masakrycznie , nie mogłam się w ogóle ogarnać , znowu wrócić do rutyny i trybu który już sobie w miare wyrobiłam i z powrotem się wbić to jednak trochę wy…

Kevin sam w domu +18?!NIE oglądaj tego.

NA EKRANIE – NOWA SERIA

Hej kochani, przygotowałam dla was cos nowego a mianowicie serie w, której chce się z Wami dzielić (postaram robić się to w miarę regularnie) tym co aktualnie oglądam, będę podsyłać coś ciekawego i przyjemnego na wolny wieczór do obejrzenia -  serial albo film, zależy co aktualnie będę  dla was miała.
Każdy w piątkowy wieczór przeszukuje internet aby znaleźć coś  do obejrzenia, tu będziecie mieli gotowe listy.
Zatem po krótkim wstepie przejdżmy może juz do konkretów czyli pierwszej pozycji na naszej liscie.1. Babysitter(2017)

Zaczniemy wyjątkowo od pozycji, której NIE polecam oglądać i marnować swojego jakże cennego czasu na tak bezpłciowy film jakim jest Babysitter(2017).
O matko jaki to dramat! Może nie gorszy niż niektóre polskie produkcje filmowe (np.Botoks, no tutaj nie nie nie zdecydowanie nie) ale  równie niskich lotów.
Jak tak myślę to...nie wiem czemu dobrnęłam do końca, chyba z każdą minutą miałam nadzieje że się rozkręci i zostanę mile zaskoczona - mó…