Filmy na wolny wieczór


Dlaczego On?
Komedia z nutką czarnego humoru z pewnością dla osób starszych, które zrozumieją pewne kwestie. Jest to film opowiadający jednocześnie o miłości córki do ojca jak i dorastaniu małej córeczki tatusia, która przedstawia swojego chłopaka. Jak możemy zauważyć później nie jest to dla niego łatwe zadanie, zaakceptować nowego mężczyznę w życiu swojej ukochanej, jedynej córeczki ale już czas aby się usamodzielniła i zaczęła własne życie według własnych zasad a nie spełnianiu oczekiwań rodziców. Dochodzi do zapoznania rodziny z nietypowym i dość specyficznym wybrankiem, który nie przypadł do gustu rodzicom. Jednak wizyta uczy ojca wielu rzeczy i dzięki niej zachodzi w nim zmiana.
 Zaczyna rozumieć, że nie jest ważne czy ten mężczyzna mu się podoba, czy jest przystojny, wykształcony jakie skończył szkoły czy czym się zajmuje( bo twórca gier to nie jest poważne zajęcie według niego ) tylko to aby ona była szczęśliwa.

Prześmiewcza komedia pokazująca długa drogę zaakceptowania nowego mężczyzny w życiu córki przez jej ojca.


Slumdog


Film opowiadający drogę młodego chłopaka, który robi wszystko aby odzyskać swoją miłość i uchronić ją od niebezpieczeństwa które na nią czeka. Postanawia wziąć udział w hinduskich milionerach i na swoje szczęście dzięki temu przez co przeszedł udaje mu się zajść wysoko i osiągnąć postawiony sobie cel.Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie
2 nagrody i 7 nominacji w Polsce premierę miała szóstego stycznia tego roku. W jeden wieczór spotyka się grupa znajomych znających się od wielu lat i przy wspólnej kolacji postanawiają zagrać w grę. Lecz takiego  obrotu sytuacji nikt się nie spodziewał i w jeden wieczór przez jedną grę wyszły na jaw rzeczy, które były ukrywane przez wiele miesięcy a nawet lat. Dzięki tej kolacji na pozór tak dobrze znający się ludzie przekonali się jak bardzo są sobie obcy i jak wiele rzeczy o sobie nie wiedzą.
 Film wart uwagi, z morałem i do przemyślenia... czy ludzie, których mamy za przyjaciół rzeczywiście nimi są ?
 Czy wiemy o nich tyle ile powinniśmy czy tyle na ile oni sami nam pozwalają...?Poprzedni post :


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Life is just one , Blogger