Dlaczego nie toleruje walentynek? Czyli naciągane Love story.


Hej kochani,

Dzisiaj porozmawiamy sobie na poważniejszy temat a mianowicie na temat Walentynek/ święta zakochanych or whatever, mówcie jak chcecie ale dla mnie ta cała idea nie przemawia.


W tym wpisie dowiecie się czemu nie toleruje świętego Walentego. 

Już dzień przed zaczyna się ‘czerwony szał’ serduszka w każdej formie i każdym wymiarze…
Nadchodzi ten jeden jakże wyjątkowy dzień w, którym wszyscy nagle zaczynają się kochać, wchodzić w związku, wyznawać sobie uczucia, oh jakże słodko! Rzeczywiście ‘słitaśnie’
Wszystkie ciepłe uczucia nagle z nas wychodzą, budzimy się ze snu zimowego, kupujemy masę balonów, czekoladek i innych jakże przecież potrzebnych rzeczy, czyż tak nie jest?

Pewnie chcecie wiedzieć skąd ta moja niechęć do tego całego święta i całego zamysłu?
Jeśli tak to czytajcie wpis dalej a dodatkowo miło mi będzie jeśli klikniesz magiczny guziczek ‘ obserwuj i pozostawisz po sobie ślad ;)
.
.
.
Już? To czytaj dalej! No już nie przeszkadzaj sobie

Nienawidzę wymuszonych sytuacji, spójrzmy na to z boku, jak to wygląda ? Powiedzcie sami, ale obiektywnie…
W jeden dzień w roku nagle wszyscy się kochają i okazują sobie miłość, gorące uczucie i namiętność, ale czy to o to chodzi? Czy tak należy?
Moim zdaniem nie.
Dlaczego mamy sobie to wszystko okazywać tylko w ten jeden dzień? Dlaczego mamy sprawić sobie niespodzianki i prezenty w ten jeden dzień albo być dla siebie mili, nie kłócić się, czy zrobić cokolwiek miłego dla swojej drugiej połowy?
To idiotyczne, a co z tym wszystkim na co dzień?
Gdzie to wszystko w codziennej rutynie?
Zapominamy i właśnie to mnie w tym wszystkim denerwuje… na co dzień potrafimy być okropni, ubliżać sobie, obwiniać za winy i skakać do gardeł a wieczorem kłaść się do siebie plecami bez słowa…? Czy to w porządku? Drugi raz jestem na nie… Dlaczego to wszystko mamy okazywać sobie tylko raz w roku i czynić ten dzień wyjątkowym? Każdy dzień powinien być tak dobry i mniej lub bardziej wyjątkowy. Zapominamy o tym, czy rzeczywiste potrzebujemy komunikatu od świata ‘celebrujcie i okazujcie publicznie swoje uczucia?” Powieście sobie taki neon nad łóżkiem.
Jaki jest cel Walentynek? Mówi się, że to święto zakochanych no tak... ale co w związku z tym? 
Hm?
Miłość i ciepłe uczucia należy pielęgnować każdego dnia, każdego dnia dbać o swojego partnera a nie tylko w Walentynki sobie o nim przypomnieć, że może faktycznie wypada zrobić coś miłego.Miłego wieczoru lub poranka
Natalia 

Poprzednie wpisy:


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © 2014 Life is just one , Blogger