Przejdź do głównej zawartości

Cięzki tydzień i już Last Chrismtas ?!


 
Hej kochani,

Przychodzę do Was z postem typowo pogadankowym, ale żeby nie było za nudno będzie przełamany zdjęciami z wolnych chwil. Tydzień był długi i ciężki , sprawdzian za sprawdzianem kartkówka za kartkówką , dosłownie co dziennie coś było ja rozumiem, że idą święta a praca w styczniu...dobrze wiemy jak wygląda ale spokojnie tak ? 
Bo to już zaczyna być wyścig nauczycieli o wolny termin i myśl w stylu ' a gdzie im tu jeszcze mogę coś wcisnąć żeby było śmieszniej" mnie to już przestało bawić kiedy wstawanie staje się wyzwaniem po przespanych pięciu godzinach i zarwaniu nocy na nauce no ale cóż... czasem trzeba.
 Zaczął się grudzień , świąteczna atmosfera  zaczyna się pojawiać niemal wszędzie , galerie handlowe już puszczają Last Christmas a Kevin już w ten weekend także święta pełna parą. śnieg spadł ale temperatura taka że jedyne co zostaje po białym puchu to błoto i woda także zima w mieście nie całkiem wygląda tak jak na tych wszystkich idealnych zdjęciach, przez pierwsza godzinę po spadnięciu śniegu TAK ale potem ... tylko się denerwuje, że wyszłam z domu ...choinka handlują za każdym rogiem.
Dobra ponarzekałam Wam a teraz przejdźmy do zdjęć z tygodnia , co prawda nie ma ich za wiele bo mój czas a właściwie jego brak był odczuwalny ale kilka ujęć jest.


Popularne posty z tego bloga

Recenzja mineralnego podkładu Revers - Beauty & Care

Hej kochani

Witam was w nowym poście tym razem poście z recenzją podkładu mineralnego , który nie jest podkładem jakoś bardzo popularnym jednak okazał się miłym zaskoczeniem.
 Zacznijmy może najpierw skąd w ogóle  podkład mineralny i dlaczego akurat mineralny ?
Otóż stąd , że moja skóra wraz z nadejściem zimy i ochłodzenia robi się strasznie nie znośna i nie przyjmuje na twarz nic, nic nie wygląda na niej w tym okresie dobrze jeśli chodzi o podkłady.  Wiele podkładów przetestowałam , ale  którego bym nie nałożyła podkreślał on niestety  suchą skórę co nie wyglądało dobrze.
Wreszcie natknęłam się w sumie przez przypadek na podkład mineralny , który okazał się strzałem w dziesiątkę i świetnie mi się sprawdził . W międzyczasie testowałam również wiele olejków czy też kremów aby pomóc skórze w tym okresie z nawilżeniem by wyglądała jak należy .  W tygodniu  nie mam tego czasu wieczorem tak dużo aby zadbać tak jak należy swoją skórę  i poświecić czas na pielęgnacje, gdyż do pozna nauka ,lekcje …

Recenzja filmu The Choice ...Każdy wybór to decyzja...

Hej kochani,


Przychodzę do Was z małą recenzją , swoją opinią na temat filmu , który całkiem nie dawno wyszedł, ale zanim o tym to trochę wam opowiem co u mnie się dzieje. Wróciłam z 3 dniowego wyjazdu ze szkoły , niby integracja ale wiecie jak to jest już w 2 klasie liceum..ale lepsze to niż siedzenie w szkole, mała odmiana zawsze dobra. Taki wyjazd zawsze się przyda , zmiana otoczenia, przebywanie z innymi ludźmi zawsze coś innego. Postanowiłam na tym wyjeździe odpocząć choć trochę , było to dosyć trudne bo mieliśmy zaplanowany tam czas godzina po godzinie , co prawda trochę wolnego było jednak mogło być więcej ale ogólnie było okey.Powiem Wam że wróciłam w środę wieczorem , w czwartek sobie razem z moim chłopakiem odpuściliśmy szkołę bo na piątek było tyle nauki i lekcji że byśmy wieczorem tego nie ogarnęli. W czwartek było tak masakrycznie , nie mogłam się w ogóle ogarnać , znowu wrócić do rutyny i trybu który już sobie w miare wyrobiłam i z powrotem się wbić to jednak trochę wy…

★ Grudniowe Inspiracje ★

Hej kochani,

Dziś trochę wprowadzimy się w ten nastrój świąteczny jeszcze bardziej , święta coraz bliżej a trochę  inspiracje idealnie się do tego nada.

Zapraszam 

Zapraszam również na pozostałe wpisy świąteczne, które podlinkuje Wam tutaj

Cięzki ydzień i już Last Christmas ?!
Świąteczna playlista