Przejdź do głównej zawartości

Ulubieńcy Lutego 2016


Hej kochani
Dawno nie było ulubieńców więc postanowiłam wam trochę zaktualizować co nowego .

 1. Film

W tym miesiącu nie miałam czasu aby oglądać za dużo ale coś się znajdzie.

Street Dance
Szkoła Uwodzenia
Pamiętniki Wampirów( na bieżąco nowe odcinki oczywiście )

2.Książka

Tutaj będzie tylko jedna pozycja z powodu braku czasu na czytanie , słaba wymówka ale jednak skuteczna.


3.Muzyka
Przegląd muzyczny Luty

4.Kosmetyki

W tym miesiącu zdecydowanie pomadki ,pokaże wam kilka najczęściej noszonych pomadek i błyszczyków w tym miesiącu.
 


 Pierwsza i druga są to pomadki matowe w formie błyszczyka z Lovely Matt & Lasting nr 1 i 2
Trzeci jest to już typowy błyszczyk o zimnym różowym odcieniu,który bardzo dobrze i długo zostaje na naszych ustach.
Czwarta pomadka jest to pomadka z Essence nr 7 . Jest ona w ostatnim czasie moim wielkim ulubieńcem o idealnym kolorze i łatwej aplikacji gdyż do jej poprawy nie jest nam potrzebne lusterko.

 5. Zdjęcia i Inspiracje


Love,Natka


Popularne posty z tego bloga

Recenzja mineralnego podkładu Revers - Beauty & Care

Hej kochani

Witam was w nowym poście tym razem poście z recenzją podkładu mineralnego , który nie jest podkładem jakoś bardzo popularnym jednak okazał się miłym zaskoczeniem.
 Zacznijmy może najpierw skąd w ogóle  podkład mineralny i dlaczego akurat mineralny ?
Otóż stąd , że moja skóra wraz z nadejściem zimy i ochłodzenia robi się strasznie nie znośna i nie przyjmuje na twarz nic, nic nie wygląda na niej w tym okresie dobrze jeśli chodzi o podkłady.  Wiele podkładów przetestowałam , ale  którego bym nie nałożyła podkreślał on niestety  suchą skórę co nie wyglądało dobrze.
Wreszcie natknęłam się w sumie przez przypadek na podkład mineralny , który okazał się strzałem w dziesiątkę i świetnie mi się sprawdził . W międzyczasie testowałam również wiele olejków czy też kremów aby pomóc skórze w tym okresie z nawilżeniem by wyglądała jak należy .  W tygodniu  nie mam tego czasu wieczorem tak dużo aby zadbać tak jak należy swoją skórę  i poświecić czas na pielęgnacje, gdyż do pozna nauka ,lekcje …

Recenzja filmu The Choice ...Każdy wybór to decyzja...

Hej kochani,


Przychodzę do Was z małą recenzją , swoją opinią na temat filmu , który całkiem nie dawno wyszedł, ale zanim o tym to trochę wam opowiem co u mnie się dzieje. Wróciłam z 3 dniowego wyjazdu ze szkoły , niby integracja ale wiecie jak to jest już w 2 klasie liceum..ale lepsze to niż siedzenie w szkole, mała odmiana zawsze dobra. Taki wyjazd zawsze się przyda , zmiana otoczenia, przebywanie z innymi ludźmi zawsze coś innego. Postanowiłam na tym wyjeździe odpocząć choć trochę , było to dosyć trudne bo mieliśmy zaplanowany tam czas godzina po godzinie , co prawda trochę wolnego było jednak mogło być więcej ale ogólnie było okey.Powiem Wam że wróciłam w środę wieczorem , w czwartek sobie razem z moim chłopakiem odpuściliśmy szkołę bo na piątek było tyle nauki i lekcji że byśmy wieczorem tego nie ogarnęli. W czwartek było tak masakrycznie , nie mogłam się w ogóle ogarnać , znowu wrócić do rutyny i trybu który już sobie w miare wyrobiłam i z powrotem się wbić to jednak trochę wy…

★ Grudniowe Inspiracje ★

Hej kochani,

Dziś trochę wprowadzimy się w ten nastrój świąteczny jeszcze bardziej , święta coraz bliżej a trochę  inspiracje idealnie się do tego nada.

Zapraszam 

Zapraszam również na pozostałe wpisy świąteczne, które podlinkuje Wam tutaj

Cięzki ydzień i już Last Christmas ?!
Świąteczna playlista