Przejdź do głównej zawartości

Tag : Mój pierwszy raz

Hej kochani
Na początku chciałam was przeprosić ,że tak długo mnie nie było ale trochę się ostatnio działo , wiele rzeczy nie zawsze przyjemnych ale nie wracajmy do tego , tak więc już jestem i wracam do was , pełna energii i z wieloma pomysłami.
Przejdźmy może do postu a konkretniej tagu który na dziś przygotowałam abyście mogli mnie lepiej poznać i dowiedzieć się kilku faktów , zaczynajmy !

1. Czy rozmawiasz jeszcze ze swoją pierwszą miłością ( pierwszy chłopak ) ? .
Nie , nie rozmawiamy raczej ani nie utrzymujemy jakiegoś szczególnego kontaktu czasami się spotkamy ( wspólni znajomi ) ale raczej mamy pozytywną relację .
 
2 . Jaki był twój pierwszy napój alkoholowy ?
Pierwszy napój alkoholowy z tego co pamiętam to był szampan i było to jakoś w 3 gimnazjum.
  
4 . Jaka była pierwsza osoba , która do Ciebie dziś napisała ?
Dzisiaj pierwsza była moja Natalka ;3

  5. Gdzie po raz pierwszy zostałaś na noc ? 
Wydaje mi się , że pewnie u jakiejś koleżanki i to były jeszcze czasy podstawówki (?)

   6. Co było pierwszą rzeczą jaką zrobiłaś dziś  ? 
Przeczytałam poranny spam ;3
  7. Pierwsza złamana kość ? 
Jak na razie nie miałam nic złamane, tylko raz skręciłam kostkę.

8 . Pierwszy pierceeng ?
Jak miałam 5 lat mama zabrała mnie na przekucie uszu , ale planuje drugą dziurkę w uchu.

9 . Twoje pierwsze zwierzątko domowe ?
Piees zdecydowanie 

 10. Pierwszy film, ktory pamietasz?
Wczoraj oglądałam Greese , polecam

Love,Natka 

Popularne posty z tego bloga

Recenzja mineralnego podkładu Revers - Beauty & Care

Hej kochani

Witam was w nowym poście tym razem poście z recenzją podkładu mineralnego , który nie jest podkładem jakoś bardzo popularnym jednak okazał się miłym zaskoczeniem.
 Zacznijmy może najpierw skąd w ogóle  podkład mineralny i dlaczego akurat mineralny ?
Otóż stąd , że moja skóra wraz z nadejściem zimy i ochłodzenia robi się strasznie nie znośna i nie przyjmuje na twarz nic, nic nie wygląda na niej w tym okresie dobrze jeśli chodzi o podkłady.  Wiele podkładów przetestowałam , ale  którego bym nie nałożyła podkreślał on niestety  suchą skórę co nie wyglądało dobrze.
Wreszcie natknęłam się w sumie przez przypadek na podkład mineralny , który okazał się strzałem w dziesiątkę i świetnie mi się sprawdził . W międzyczasie testowałam również wiele olejków czy też kremów aby pomóc skórze w tym okresie z nawilżeniem by wyglądała jak należy .  W tygodniu  nie mam tego czasu wieczorem tak dużo aby zadbać tak jak należy swoją skórę  i poświecić czas na pielęgnacje, gdyż do pozna nauka ,lekcje …

Recenzja filmu The Choice ...Każdy wybór to decyzja...

Hej kochani,


Przychodzę do Was z małą recenzją , swoją opinią na temat filmu , który całkiem nie dawno wyszedł, ale zanim o tym to trochę wam opowiem co u mnie się dzieje. Wróciłam z 3 dniowego wyjazdu ze szkoły , niby integracja ale wiecie jak to jest już w 2 klasie liceum..ale lepsze to niż siedzenie w szkole, mała odmiana zawsze dobra. Taki wyjazd zawsze się przyda , zmiana otoczenia, przebywanie z innymi ludźmi zawsze coś innego. Postanowiłam na tym wyjeździe odpocząć choć trochę , było to dosyć trudne bo mieliśmy zaplanowany tam czas godzina po godzinie , co prawda trochę wolnego było jednak mogło być więcej ale ogólnie było okey.Powiem Wam że wróciłam w środę wieczorem , w czwartek sobie razem z moim chłopakiem odpuściliśmy szkołę bo na piątek było tyle nauki i lekcji że byśmy wieczorem tego nie ogarnęli. W czwartek było tak masakrycznie , nie mogłam się w ogóle ogarnać , znowu wrócić do rutyny i trybu który już sobie w miare wyrobiłam i z powrotem się wbić to jednak trochę wy…

★ Grudniowe Inspiracje ★

Hej kochani,

Dziś trochę wprowadzimy się w ten nastrój świąteczny jeszcze bardziej , święta coraz bliżej a trochę  inspiracje idealnie się do tego nada.

Zapraszam 

Zapraszam również na pozostałe wpisy świąteczne, które podlinkuje Wam tutaj

Cięzki ydzień i już Last Christmas ?!
Świąteczna playlista