Przejdź do głównej zawartości

Tag : Mój pierwszy raz

Hej kochani
Na początku chciałam was przeprosić ,że tak długo mnie nie było ale trochę się ostatnio działo , wiele rzeczy nie zawsze przyjemnych ale nie wracajmy do tego , tak więc już jestem i wracam do was , pełna energii i z wieloma pomysłami.
Przejdźmy może do postu a konkretniej tagu który na dziś przygotowałam abyście mogli mnie lepiej poznać i dowiedzieć się kilku faktów , zaczynajmy !

1. Czy rozmawiasz jeszcze ze swoją pierwszą miłością ( pierwszy chłopak ) ? .
Nie , nie rozmawiamy raczej ani nie utrzymujemy jakiegoś szczególnego kontaktu czasami się spotkamy ( wspólni znajomi ) ale raczej mamy pozytywną relację .
 
2 . Jaki był twój pierwszy napój alkoholowy ?
Pierwszy napój alkoholowy z tego co pamiętam to był szampan i było to jakoś w 3 gimnazjum.
  
4 . Jaka była pierwsza osoba , która do Ciebie dziś napisała ?
Dzisiaj pierwsza była moja Natalka ;3

  5. Gdzie po raz pierwszy zostałaś na noc ? 
Wydaje mi się , że pewnie u jakiejś koleżanki i to były jeszcze czasy podstawówki (?)

   6. Co było pierwszą rzeczą jaką zrobiłaś dziś  ? 
Przeczytałam poranny spam ;3
  7. Pierwsza złamana kość ? 
Jak na razie nie miałam nic złamane, tylko raz skręciłam kostkę.

8 . Pierwszy pierceeng ?
Jak miałam 5 lat mama zabrała mnie na przekucie uszu , ale planuje drugą dziurkę w uchu.

9 . Twoje pierwsze zwierzątko domowe ?
Piees zdecydowanie 

 10. Pierwszy film, ktory pamietasz?
Wczoraj oglądałam Greese , polecam

Love,Natka 

Popularne posty z tego bloga

Recenzja mineralnego podkładu Revers - Beauty & Care

Hej kochani

Witam was w nowym poście tym razem poście z recenzją podkładu mineralnego , który nie jest podkładem jakoś bardzo popularnym jednak okazał się miłym zaskoczeniem.
 Zacznijmy może najpierw skąd w ogóle  podkład mineralny i dlaczego akurat mineralny ?
Otóż stąd , że moja skóra wraz z nadejściem zimy i ochłodzenia robi się strasznie nie znośna i nie przyjmuje na twarz nic, nic nie wygląda na niej w tym okresie dobrze jeśli chodzi o podkłady.  Wiele podkładów przetestowałam , ale  którego bym nie nałożyła podkreślał on niestety  suchą skórę co nie wyglądało dobrze.
Wreszcie natknęłam się w sumie przez przypadek na podkład mineralny , który okazał się strzałem w dziesiątkę i świetnie mi się sprawdził . W międzyczasie testowałam również wiele olejków czy też kremów aby pomóc skórze w tym okresie z nawilżeniem by wyglądała jak należy .  W tygodniu  nie mam tego czasu wieczorem tak dużo aby zadbać tak jak należy swoją skórę  i poświecić czas na pielęgnacje, gdyż do pozna nauka ,lekcje …

Recenzja filmu The Choice ...Każdy wybór to decyzja...

Hej kochani,


Przychodzę do Was z małą recenzją , swoją opinią na temat filmu , który całkiem nie dawno wyszedł, ale zanim o tym to trochę wam opowiem co u mnie się dzieje. Wróciłam z 3 dniowego wyjazdu ze szkoły , niby integracja ale wiecie jak to jest już w 2 klasie liceum..ale lepsze to niż siedzenie w szkole, mała odmiana zawsze dobra. Taki wyjazd zawsze się przyda , zmiana otoczenia, przebywanie z innymi ludźmi zawsze coś innego. Postanowiłam na tym wyjeździe odpocząć choć trochę , było to dosyć trudne bo mieliśmy zaplanowany tam czas godzina po godzinie , co prawda trochę wolnego było jednak mogło być więcej ale ogólnie było okey.Powiem Wam że wróciłam w środę wieczorem , w czwartek sobie razem z moim chłopakiem odpuściliśmy szkołę bo na piątek było tyle nauki i lekcji że byśmy wieczorem tego nie ogarnęli. W czwartek było tak masakrycznie , nie mogłam się w ogóle ogarnać , znowu wrócić do rutyny i trybu który już sobie w miare wyrobiłam i z powrotem się wbić to jednak trochę wy…

Kevin sam w domu +18?!NIE oglądaj tego.

NA EKRANIE – NOWA SERIA

Hej kochani, przygotowałam dla was cos nowego a mianowicie serie w, której chce się z Wami dzielić (postaram robić się to w miarę regularnie) tym co aktualnie oglądam, będę podsyłać coś ciekawego i przyjemnego na wolny wieczór do obejrzenia -  serial albo film, zależy co aktualnie będę  dla was miała.
Każdy w piątkowy wieczór przeszukuje internet aby znaleźć coś  do obejrzenia, tu będziecie mieli gotowe listy.
Zatem po krótkim wstepie przejdżmy może juz do konkretów czyli pierwszej pozycji na naszej liscie.1. Babysitter(2017)

Zaczniemy wyjątkowo od pozycji, której NIE polecam oglądać i marnować swojego jakże cennego czasu na tak bezpłciowy film jakim jest Babysitter(2017).
O matko jaki to dramat! Może nie gorszy niż niektóre polskie produkcje filmowe (np.Botoks, no tutaj nie nie nie zdecydowanie nie) ale  równie niskich lotów.
Jak tak myślę to...nie wiem czemu dobrnęłam do końca, chyba z każdą minutą miałam nadzieje że się rozkręci i zostanę mile zaskoczona - mó…