Back to school # OOTD black and white & Jak przetrwać pierwszy dzień w nowej szkole ?


Hej kochani ♥

Dzisiaj postanowiłam wam wprowadzić pierwszy post z popularnej serii Back to school. Tyle czekaliśmy na wakacje a tu już prawie koniec ? Zostało nam tylko 8 dni i wracamy do szkoły, no niestety chyba nikomu się nie chce. Wszystko zacznie się od początku testy kartkówki egzaminy i zaliczenia. Musze wam powiedzieć ze ja wcale nie jestem chętna żeby iść do szkoły zresztą chyba jak większość z was.

Postaram się wam w tym poście pokazać, że pierwszy dzień w nowej szkole nie musi być na straconej pozycji i nie musi to być najgorszy dzień w waszym nowym życiu.

Wiele osób w tym roku idzie do nowej szkoły i obawia się że nie zostanie zaakceptowana przez swoje nowe środowisko. Jak to zmienić?
Dzisiaj udzielę wam kilka rad na ten temat. Zaczynajmy ! 

 

 #1 Wcześniejsze przygotowania .

Na początek należny zadbać o wszelkie potrzebne nam w szkole przybory, bez nich ani rusz.
Aby potem nie biegać i nie szukać i martwić się co będzie, należy o to wszystko zadbać troszeczkę wcześniej . Został tydzień do szkoły a ty nie masz przyborów czy co gorsza książek? Szybko mykaj do sklepu i zrób zakupy , będziesz miała do załatwienia jedną rzecz mniej przed początkiem roku .

#2 Twój wieczór.

 Jutro już rozpoczęcie, a ty się denerwujesz ? Zrób sobie wieczór Spa, wieczór tylko dla siebie. Gorąca kąpiel , świeczki , piękne zapachy , spokojna relaksacyjna  muzyka , ulubiony serial ? Tak , takie rzeczy pozwolą ci się odprężyć i uspokoić przed wielkim dniem. Poświeć trochę czasu dla siebie, zrób  coś co pozwoli ci się uspokoić i odprężyć.


#3 Pozytywne nastawienie.

Kładąc się wieczorem do łóżka , myśl pozytywnie , nastaw się na udany dzień . Poznasz nowych fajnych ludzi , będziesz miała nową klasę , nowych nauczycieli idziesz do nowej szkoły jak wiele innych osób nie jesteś sama . Pomyśł sobie ze 1 wrzesnia dla wielu osób co roku oznacza pewną zmianę , idą do nowej szkoły niektórzy ida do szkoły w nowym miescie, nie znają nikogo ale idą bo wiedzą ze zmiany są potrzebne. Nowe otoczenie , środowisko każdemu dobrze zrobi.

#4 Pobudka !

Wieczorem warto sobie nastawić budzik na następny dzień  wcześniej niż zwykle. Rozpoczęcie roku jest ważnym wydarzeniem więc nie fajnie było by gdyby ktoś się spóźnił dlatego warto o to zadbać . Rano zwykle robimy wszystko powoli a zwłaszcza powoli wstajemy z łóżka, zanim wdrążymy się w nowy dzień trochę to potrwa. Nikt z nas  nie lubi wstawać bardzo wcześnie a zwłaszcza gdy pogoda za oknem nie jest obiecująca dlatego obudźmy się z tym zapasem aby móc pozwolić sobie na małe ociągnie.   Kutrka - Reserved
Koszulka - Croop
Spodnie - House 
Buty - New balance 
Towarzyszył mi mój kochany model
Dziękujemy za uwagę i liczymy na komentarze
Miłego dnia , Natka ;)
 Copyright © 2014 Life is just one , Blogger