Przejdź do głównej zawartości

#Back To School DIY

Hej kochani
Dzisiaj przygotowałam dla Was małą odmianę gdyż będzie to post z serii DIY w klimacie szkolnym więc bez zbędnego przedłużania przejdźmy do konkretów.

#1. Pierwsze nasze DIY to będzie zebranie wszystkich karteczek w jedno miejsce.

Tak jak zobaczycie na zdjęciach nie jest to nic trudnego , dzięki temu zachowamy porządek i wszystkie będziemy mieć w jednym miejscu pod ręką . Będą nam potrzebne wszystkie karteczki kolorowe które mamy, jakaś teczka lub dowolny kawałek tekturki na której umieścimy te nasze karteczki , nożyczki klej i czas ;)
A więc jak widzicie ja tutaj posłużyłam się teczką i wycięłam z niej dogodny kształt jaki mi pasował potem aby nie było tak nudno karteczki również wycięłam w rożnych kształtach i przykleiłam w takiej kolejności i takim układzie jakim chciałam. Cała magia
#2. Zorganizowanie segregatora aby był porządek i wszystkie dokumanty były łatwe do znalezienia a nie szukamy szukamy tysiace koszulek wszystko wszedzie i zero ładu i składu .

Bedze nam potrzebny oczywiście segregator oraz przekładniki z podpisanymi nazwami dokumentów ja akurat mam tutaj nazwy przedmiotów gdyż będzie to segregator przeznaczony do szkoły. 
#3 Troche motywacji czyli motywująca tablica na którą możemy sobie przyczepić cytaty zdjęcia , tak naprawdę co chcemy i zrobić to w dowolnej formie ja zrobiłam to w ten sposób.


Mam nadzieję, że takie małe DIY dla odmiany Wam się spodobało i serdecznie zapraszam na poprzednie posty z serii Back To School ;)Tutaj macie również inne zastosowanie tego pomysłu.


Back To School Q&A
Back To School Haul

Popularne posty z tego bloga

Recenzja mineralnego podkładu Revers - Beauty & Care

Hej kochani

Witam was w nowym poście tym razem poście z recenzją podkładu mineralnego , który nie jest podkładem jakoś bardzo popularnym jednak okazał się miłym zaskoczeniem.
 Zacznijmy może najpierw skąd w ogóle  podkład mineralny i dlaczego akurat mineralny ?
Otóż stąd , że moja skóra wraz z nadejściem zimy i ochłodzenia robi się strasznie nie znośna i nie przyjmuje na twarz nic, nic nie wygląda na niej w tym okresie dobrze jeśli chodzi o podkłady.  Wiele podkładów przetestowałam , ale  którego bym nie nałożyła podkreślał on niestety  suchą skórę co nie wyglądało dobrze.
Wreszcie natknęłam się w sumie przez przypadek na podkład mineralny , który okazał się strzałem w dziesiątkę i świetnie mi się sprawdził . W międzyczasie testowałam również wiele olejków czy też kremów aby pomóc skórze w tym okresie z nawilżeniem by wyglądała jak należy .  W tygodniu  nie mam tego czasu wieczorem tak dużo aby zadbać tak jak należy swoją skórę  i poświecić czas na pielęgnacje, gdyż do pozna nauka ,lekcje …

Recenzja filmu The Choice ...Każdy wybór to decyzja...

Hej kochani,


Przychodzę do Was z małą recenzją , swoją opinią na temat filmu , który całkiem nie dawno wyszedł, ale zanim o tym to trochę wam opowiem co u mnie się dzieje. Wróciłam z 3 dniowego wyjazdu ze szkoły , niby integracja ale wiecie jak to jest już w 2 klasie liceum..ale lepsze to niż siedzenie w szkole, mała odmiana zawsze dobra. Taki wyjazd zawsze się przyda , zmiana otoczenia, przebywanie z innymi ludźmi zawsze coś innego. Postanowiłam na tym wyjeździe odpocząć choć trochę , było to dosyć trudne bo mieliśmy zaplanowany tam czas godzina po godzinie , co prawda trochę wolnego było jednak mogło być więcej ale ogólnie było okey.Powiem Wam że wróciłam w środę wieczorem , w czwartek sobie razem z moim chłopakiem odpuściliśmy szkołę bo na piątek było tyle nauki i lekcji że byśmy wieczorem tego nie ogarnęli. W czwartek było tak masakrycznie , nie mogłam się w ogóle ogarnać , znowu wrócić do rutyny i trybu który już sobie w miare wyrobiłam i z powrotem się wbić to jednak trochę wy…

★ Grudniowe Inspiracje ★

Hej kochani,

Dziś trochę wprowadzimy się w ten nastrój świąteczny jeszcze bardziej , święta coraz bliżej a trochę  inspiracje idealnie się do tego nada.

Zapraszam 

Zapraszam również na pozostałe wpisy świąteczne, które podlinkuje Wam tutaj

Cięzki ydzień i już Last Christmas ?!
Świąteczna playlista