Przejdź do głównej zawartości

#Poniedziałek & 4 dni do Ferii ! Hej kochani

Jest poniedziałek , pogoda beznadziejna a ja właśnie wróciłam do domu.

Dzień jak co dzień , ciągnął się w nie skończoność a sprawdzian z chemii w tym nie pomógł.
Jestem zmęczona ale to może dlatego że za długo nie pospałam bo 4 godziny ...
Jutro wtorek , sprawdzian z matmy ... dzień zapowiada się ciekawie ale ...
podobno mamy odwołane pierwsze 5 lekcji w tym dwie matmy , co jest bardzo podejrzane ale decyzji od górnych się nie kwestionuje więc z lekcji 8 zrobiły się 3 w tym 2 wf wiec nie widzę żadnego sensu aby się jutro wybierać do szkoły.

Taki dzień wolny w tygodniu jest bardzo fajny, może odeśpię dzisiejsza noc .
Zapowiada się lazy day ^^

A co do ferii to zapowiada się pracowicie gdyż w pierwszy tydzień wyjeżdżam do dziadka , w drugim wyjeżdżam z koleżanką w góry, wracam tylko na weekend pomiędzy tym dwoma tygodniami. Będę się starała dla was regularnie wstawiać posty ale nie gwarantuje że dam rade bo nie wiadomo jak będzie z zasięgiem , internetem a po za tym feriee sa po to zeby odpocząć :)
Mam nadzieje że wy też macie fajne plany na tą zimowa przerwę.
Piszcie co wy planujecie na te 2 tygodnie , a może już zaczęliście ferie ? Love, Natka

Popularne posty z tego bloga

Recenzja mineralnego podkładu Revers - Beauty & Care

Hej kochani

Witam was w nowym poście tym razem poście z recenzją podkładu mineralnego , który nie jest podkładem jakoś bardzo popularnym jednak okazał się miłym zaskoczeniem.
 Zacznijmy może najpierw skąd w ogóle  podkład mineralny i dlaczego akurat mineralny ?
Otóż stąd , że moja skóra wraz z nadejściem zimy i ochłodzenia robi się strasznie nie znośna i nie przyjmuje na twarz nic, nic nie wygląda na niej w tym okresie dobrze jeśli chodzi o podkłady.  Wiele podkładów przetestowałam , ale  którego bym nie nałożyła podkreślał on niestety  suchą skórę co nie wyglądało dobrze.
Wreszcie natknęłam się w sumie przez przypadek na podkład mineralny , który okazał się strzałem w dziesiątkę i świetnie mi się sprawdził . W międzyczasie testowałam również wiele olejków czy też kremów aby pomóc skórze w tym okresie z nawilżeniem by wyglądała jak należy .  W tygodniu  nie mam tego czasu wieczorem tak dużo aby zadbać tak jak należy swoją skórę  i poświecić czas na pielęgnacje, gdyż do pozna nauka ,lekcje …

Recenzja filmu The Choice ...Każdy wybór to decyzja...

Hej kochani,


Przychodzę do Was z małą recenzją , swoją opinią na temat filmu , który całkiem nie dawno wyszedł, ale zanim o tym to trochę wam opowiem co u mnie się dzieje. Wróciłam z 3 dniowego wyjazdu ze szkoły , niby integracja ale wiecie jak to jest już w 2 klasie liceum..ale lepsze to niż siedzenie w szkole, mała odmiana zawsze dobra. Taki wyjazd zawsze się przyda , zmiana otoczenia, przebywanie z innymi ludźmi zawsze coś innego. Postanowiłam na tym wyjeździe odpocząć choć trochę , było to dosyć trudne bo mieliśmy zaplanowany tam czas godzina po godzinie , co prawda trochę wolnego było jednak mogło być więcej ale ogólnie było okey.Powiem Wam że wróciłam w środę wieczorem , w czwartek sobie razem z moim chłopakiem odpuściliśmy szkołę bo na piątek było tyle nauki i lekcji że byśmy wieczorem tego nie ogarnęli. W czwartek było tak masakrycznie , nie mogłam się w ogóle ogarnać , znowu wrócić do rutyny i trybu który już sobie w miare wyrobiłam i z powrotem się wbić to jednak trochę wy…

★ Grudniowe Inspiracje ★

Hej kochani,

Dziś trochę wprowadzimy się w ten nastrój świąteczny jeszcze bardziej , święta coraz bliżej a trochę  inspiracje idealnie się do tego nada.

Zapraszam 

Zapraszam również na pozostałe wpisy świąteczne, które podlinkuje Wam tutaj

Cięzki ydzień i już Last Christmas ?!
Świąteczna playlista