Przejdź do głównej zawartości

Inspiracje i MotywacjaHej kochani

W dzisiejszym poście trochę inspiracji i motywujących cytatów, które zachęcają mnie do działania.
Skąd ja czerpię inspiracje ?
Na pewno z życia , z codzienności , z innych blogów i różnych stron, które wam tutaj podaj.

  •  we heart it 
  • zszywka
  • tumblr
  • lubimyczytac / cytaty 
 ,,Every day is a second chance ",, ...kazdy człowiek jest jak księżyc , ma swoja  drugą stronę , której nikomu nie pokazuje ",, Twój los zależy od twoich nawyków "

,,
Nigdy nie wzniesiesz się ponad to, czemu nie chcesz spojrzeć w oczy"


,,Nie można otworzyć nowego rozdziału w życiu, czytając po raz kolejny ostatni".


,,

,, Ty jesteś reżyserem własnej przyszłości ''


,,The only way to do great work is to love what you do ''

 ,, Motywacja jest tym co pozwala ci zacząć , nawyk jest tym co pozwala ci wytrwać "


 ,, Myśląc pozytywnie przyciągasz pozytywne zdarzenia "


 Ostatnie 4 zdjęcia są mojego autorstwa z Włoch i Wenecji mogę wam zrobić fotorelacje z tych wycieczek w postaci zdjęć , jeśli chcecie piszcie w komentarzach koniecznie ;)

love,Natka

Popularne posty z tego bloga

Recenzja mineralnego podkładu Revers - Beauty & Care

Hej kochani

Witam was w nowym poście tym razem poście z recenzją podkładu mineralnego , który nie jest podkładem jakoś bardzo popularnym jednak okazał się miłym zaskoczeniem.
 Zacznijmy może najpierw skąd w ogóle  podkład mineralny i dlaczego akurat mineralny ?
Otóż stąd , że moja skóra wraz z nadejściem zimy i ochłodzenia robi się strasznie nie znośna i nie przyjmuje na twarz nic, nic nie wygląda na niej w tym okresie dobrze jeśli chodzi o podkłady.  Wiele podkładów przetestowałam , ale  którego bym nie nałożyła podkreślał on niestety  suchą skórę co nie wyglądało dobrze.
Wreszcie natknęłam się w sumie przez przypadek na podkład mineralny , który okazał się strzałem w dziesiątkę i świetnie mi się sprawdził . W międzyczasie testowałam również wiele olejków czy też kremów aby pomóc skórze w tym okresie z nawilżeniem by wyglądała jak należy .  W tygodniu  nie mam tego czasu wieczorem tak dużo aby zadbać tak jak należy swoją skórę  i poświecić czas na pielęgnacje, gdyż do pozna nauka ,lekcje …

Recenzja filmu The Choice ...Każdy wybór to decyzja...

Hej kochani,


Przychodzę do Was z małą recenzją , swoją opinią na temat filmu , który całkiem nie dawno wyszedł, ale zanim o tym to trochę wam opowiem co u mnie się dzieje. Wróciłam z 3 dniowego wyjazdu ze szkoły , niby integracja ale wiecie jak to jest już w 2 klasie liceum..ale lepsze to niż siedzenie w szkole, mała odmiana zawsze dobra. Taki wyjazd zawsze się przyda , zmiana otoczenia, przebywanie z innymi ludźmi zawsze coś innego. Postanowiłam na tym wyjeździe odpocząć choć trochę , było to dosyć trudne bo mieliśmy zaplanowany tam czas godzina po godzinie , co prawda trochę wolnego było jednak mogło być więcej ale ogólnie było okey.Powiem Wam że wróciłam w środę wieczorem , w czwartek sobie razem z moim chłopakiem odpuściliśmy szkołę bo na piątek było tyle nauki i lekcji że byśmy wieczorem tego nie ogarnęli. W czwartek było tak masakrycznie , nie mogłam się w ogóle ogarnać , znowu wrócić do rutyny i trybu który już sobie w miare wyrobiłam i z powrotem się wbić to jednak trochę wy…

★ Grudniowe Inspiracje ★

Hej kochani,

Dziś trochę wprowadzimy się w ten nastrój świąteczny jeszcze bardziej , święta coraz bliżej a trochę  inspiracje idealnie się do tego nada.

Zapraszam 

Zapraszam również na pozostałe wpisy świąteczne, które podlinkuje Wam tutaj

Cięzki ydzień i już Last Christmas ?!
Świąteczna playlista