Przejdź do głównej zawartości

A gdzie ja w tym wszystkim ?!

Hej kochani,

Tym razem przychodzę do Was, z postem typowo pogadankowym w, którym będzie więcej moich przemyśleń... Mam zamiar od czasu do czasu Wam wrzucać takie właśnie posty abyście mieli małe urozmaicenie i każdy znalazł coś dla siebie.

Tak siedzę myślę i stwierdziłam ze mam ochotę Wam coś napisać, nie mam nic konkretnego przygotowanego więc trochę wam 'pogadam' tutaj, trochę ponarzekam abyście nie czuli się sami jedynie w tym świecie, który nie jest wcale taki łatwy.

Nareszcie jutro piątek, koniec tygodnia , powiem Wam że niby pierwszy tydzień za mną a chciałabym żeby był ostatni , był długi, ciężki i ogólnie mówiąc nie za przyjemny … Cały czas w biegu, zawsze coś, a to tutaj trzeba iść a to tam coś załatwić , z tą przydałoby się iść na kawę a jeszcze mama każe mi sprzątać … a gdzie w tym wszystkim jestem JA? Gdzie jest czas dla mnie , czas w którym będę mogła porobić całe NIC ,ponudzić się, zrobić paznokcie , może nawet jakaś książką ? Kto wie... ale rzeczy na które nie mam zwyczajnie czasu a które czasami pomagają się oderwać i pobyć sam ze sobą, poczuć że teraz jestem ja i to czego chce, potrzebuje...W tym momencie nie liczy się nic , zamykamy się i Nas nie ma … nie możemy zapominać o tym bo w codziennym biegu bardzo często gubimy się i nie myślimy o tym czy nam jest dobrze tylko uszczęśliwiamy wszystkich dookoła … a chyba nie o to chodzi bo świata nie zbawimy...nawet jakbyśmy bardzo chcieli to nie zadowolimy wszystkich ale możemy zacząć od siebie …Musimy czuć że żyjemy tak jak chcemy i nie żałujemy ze obudziliśmy się danego dnia bo znowu czeka na nas masa rzeczy. Każdy z nas ma tyle samo czasu w ciągu dnia , każdy ma 24h i musimy tak wszystko rozplanować aby nasze potrzeby uwzględnić po całym dniu ciężkiej pracy i zadbać , zatroszczyć się o siebie , czasami wystarczy dobra ciepła kąpiel abyśmy poczuli się lepiej.
Bywają takie dni gdy staje przed lustrem i myślę „ O boże … to nie jest mój dzień , dziś jest mi źle , czuje się nie atrakcyjna, gruba i w ogóle ta najgorsza i najbrzydsza...” większość z Nas ma taki dzień kiedy chciałaby zostać w łóżku z ciastkami kawą i serialem, jaaa wieeem ale nie zawsze możemy sobie na taki taki lazy day pozwolić. W takim dniu trzeba poświecić uwagę sobie , aby poczuć się lepiej w swoim ciele, aby poczuć się atrakcyjnie, pewniej siebie aby Wasz facet widział, że dziś jest WASZ dzień i nic ani nikt go nie zepsuje a jeśli to zrobi to ubijamy :)
Warto znaleźć po całym tygodniu czas dla siebie aby zadbać o siebie , aby zrobić coś dla siebie coś co nas odstresuje , odpoczniemy i naładujemy się na nowy tydzień pełen pracyPopularne posty z tego bloga

Recenzja mineralnego podkładu Revers - Beauty & Care

Hej kochani

Witam was w nowym poście tym razem poście z recenzją podkładu mineralnego , który nie jest podkładem jakoś bardzo popularnym jednak okazał się miłym zaskoczeniem.
 Zacznijmy może najpierw skąd w ogóle  podkład mineralny i dlaczego akurat mineralny ?
Otóż stąd , że moja skóra wraz z nadejściem zimy i ochłodzenia robi się strasznie nie znośna i nie przyjmuje na twarz nic, nic nie wygląda na niej w tym okresie dobrze jeśli chodzi o podkłady.  Wiele podkładów przetestowałam , ale  którego bym nie nałożyła podkreślał on niestety  suchą skórę co nie wyglądało dobrze.
Wreszcie natknęłam się w sumie przez przypadek na podkład mineralny , który okazał się strzałem w dziesiątkę i świetnie mi się sprawdził . W międzyczasie testowałam również wiele olejków czy też kremów aby pomóc skórze w tym okresie z nawilżeniem by wyglądała jak należy .  W tygodniu  nie mam tego czasu wieczorem tak dużo aby zadbać tak jak należy swoją skórę  i poświecić czas na pielęgnacje, gdyż do pozna nauka ,lekcje …

Recenzja filmu The Choice ...Każdy wybór to decyzja...

Hej kochani,


Przychodzę do Was z małą recenzją , swoją opinią na temat filmu , który całkiem nie dawno wyszedł, ale zanim o tym to trochę wam opowiem co u mnie się dzieje. Wróciłam z 3 dniowego wyjazdu ze szkoły , niby integracja ale wiecie jak to jest już w 2 klasie liceum..ale lepsze to niż siedzenie w szkole, mała odmiana zawsze dobra. Taki wyjazd zawsze się przyda , zmiana otoczenia, przebywanie z innymi ludźmi zawsze coś innego. Postanowiłam na tym wyjeździe odpocząć choć trochę , było to dosyć trudne bo mieliśmy zaplanowany tam czas godzina po godzinie , co prawda trochę wolnego było jednak mogło być więcej ale ogólnie było okey.Powiem Wam że wróciłam w środę wieczorem , w czwartek sobie razem z moim chłopakiem odpuściliśmy szkołę bo na piątek było tyle nauki i lekcji że byśmy wieczorem tego nie ogarnęli. W czwartek było tak masakrycznie , nie mogłam się w ogóle ogarnać , znowu wrócić do rutyny i trybu który już sobie w miare wyrobiłam i z powrotem się wbić to jednak trochę wy…

★ Grudniowe Inspiracje ★

Hej kochani,

Dziś trochę wprowadzimy się w ten nastrój świąteczny jeszcze bardziej , święta coraz bliżej a trochę  inspiracje idealnie się do tego nada.

Zapraszam 

Zapraszam również na pozostałe wpisy świąteczne, które podlinkuje Wam tutaj

Cięzki ydzień i już Last Christmas ?!
Świąteczna playlista