Przejdź do głównej zawartości

Co robisz dla innych ?

Hej kochanii
Dzisiaj przychodzę do was z całkiem innym postem ale to zaraz wszystkiego się dowiecie.

 Kilka tygodni temu powstała bardzo ciekawa inicjatywa społeczna , mająca na celu rozdawanie gadżetów szkolnych dla dzieciaków.

Inicjatorem tej akcji jest 19 -letni Mateusz Pawłowski, który jest uczniem IV klasy Technikum Administracyjnego przy SOSW dla Młodzieży Niewidomej i Słabowidzącej w Chorzowie.
Mateusz jest osobą niewidomą , jednak pomimo młodego wieku zorganizował on już  2 konkursy plastyczne dla dzieci.
Jeden w 2015 roku. pt. "Pieniądz przyszłości " a drugi w 2014 roku pt " Kreatywne dziecko ".
W każdym konkursie wzięło udział ponad 700 osób.

Do oddania są gadżety do szkoły takie jak linijki , zeszyty , plan lekcji , mini notatniki , naklejki oraz
zakładki do książek.

Możliwa wysyłka
Zapraszam serdecznie do wzięcia udziału w akcji , więcej informacji

na stronie na Facebooku
  Darmowe gadżety szkolne

Pod nr telefonu  ; 505904182   lub
drogą mailową ;  info@paywin.pl


 Myślę że jest to świetna okazja na pokazanie pewnego połączenia się aby zrobić coś dla innych.


"Jest jedno słowo, którym wszyscy powinniśmy kierować się jak regułą - wzajemność."
- KonfucjuszPopularne posty z tego bloga

Recenzja mineralnego podkładu Revers - Beauty & Care

Hej kochani

Witam was w nowym poście tym razem poście z recenzją podkładu mineralnego , który nie jest podkładem jakoś bardzo popularnym jednak okazał się miłym zaskoczeniem.
 Zacznijmy może najpierw skąd w ogóle  podkład mineralny i dlaczego akurat mineralny ?
Otóż stąd , że moja skóra wraz z nadejściem zimy i ochłodzenia robi się strasznie nie znośna i nie przyjmuje na twarz nic, nic nie wygląda na niej w tym okresie dobrze jeśli chodzi o podkłady.  Wiele podkładów przetestowałam , ale  którego bym nie nałożyła podkreślał on niestety  suchą skórę co nie wyglądało dobrze.
Wreszcie natknęłam się w sumie przez przypadek na podkład mineralny , który okazał się strzałem w dziesiątkę i świetnie mi się sprawdził . W międzyczasie testowałam również wiele olejków czy też kremów aby pomóc skórze w tym okresie z nawilżeniem by wyglądała jak należy .  W tygodniu  nie mam tego czasu wieczorem tak dużo aby zadbać tak jak należy swoją skórę  i poświecić czas na pielęgnacje, gdyż do pozna nauka ,lekcje …

Recenzja filmu The Choice ...Każdy wybór to decyzja...

Hej kochani,


Przychodzę do Was z małą recenzją , swoją opinią na temat filmu , który całkiem nie dawno wyszedł, ale zanim o tym to trochę wam opowiem co u mnie się dzieje. Wróciłam z 3 dniowego wyjazdu ze szkoły , niby integracja ale wiecie jak to jest już w 2 klasie liceum..ale lepsze to niż siedzenie w szkole, mała odmiana zawsze dobra. Taki wyjazd zawsze się przyda , zmiana otoczenia, przebywanie z innymi ludźmi zawsze coś innego. Postanowiłam na tym wyjeździe odpocząć choć trochę , było to dosyć trudne bo mieliśmy zaplanowany tam czas godzina po godzinie , co prawda trochę wolnego było jednak mogło być więcej ale ogólnie było okey.Powiem Wam że wróciłam w środę wieczorem , w czwartek sobie razem z moim chłopakiem odpuściliśmy szkołę bo na piątek było tyle nauki i lekcji że byśmy wieczorem tego nie ogarnęli. W czwartek było tak masakrycznie , nie mogłam się w ogóle ogarnać , znowu wrócić do rutyny i trybu który już sobie w miare wyrobiłam i z powrotem się wbić to jednak trochę wy…

★ Grudniowe Inspiracje ★

Hej kochani,

Dziś trochę wprowadzimy się w ten nastrój świąteczny jeszcze bardziej , święta coraz bliżej a trochę  inspiracje idealnie się do tego nada.

Zapraszam 

Zapraszam również na pozostałe wpisy świąteczne, które podlinkuje Wam tutaj

Cięzki ydzień i już Last Christmas ?!
Świąteczna playlista